Site Adı: urasbenlioglu.com
Email: team@urasbenlioglu.com

Gizlilik Bilgilendirmesi

Uras Benlioğlu, internette paylaşılan ve ulaşılması zaman alacak önerilere, haberlere, farklı sitelere, videolara,bilgilere çok daha hızlı ulaşabilmesi adına yaratılmış, Uras Benlioğlu YouTube kanalına ek olarak kurulmuş bir video paylaşım sitesidir. Kişisel bilgilerin önemini iyi bilen Uras sizleri gizlilik ilkelerinin maddelerini okumaya davet etmektedir. urasbenlioglu.com internet sitesini ziyaret eden ve siteye üye olan her kullanıcı aşağıda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1- Urasbenlioglu.com tamamı ile ücretsiz olarak çalışan ve haber editörleri olmayan bir kuruluştur. Tüm paylaşılan gönderilerin kaynakları belirtilmekte ve bağlantı olarak sizlerle paylaşılmaktadır. Bağlantılardaki yazılmış olan öneri ve bilgi başlıklarının, resimlerin, videoların tamamı önerinin sahip olduğu kuruluşa, paylaşım yapan kuruma aittir. Urasbenlioglu.com başlık içerikleri, resimler ve videolar hakkında hiçbir hak iddia etmez ve gerçekliğinden sorumlu tutulamaz.  Urasbenlioglu.com öneriler ve haberlerin içerikleri üzerinde hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

2- Urasbenlioglu.com üyelik sistemi sadece e-posta adresinin girilmesi, sosyal medya aracılığı ile takip ve bu bilgilerin sisteme kayıt edilmesi ile gerçekleşmektedir. Kullanıcı girdiği e-posta adresini kendi seçmekte ve bunun sonucunda Urasbenlioglu.com’dan gelecek olan e-postaları, güncellemeleri, mail bildirimlerini almayı kabul etmektedir. Sitemizde herhangi bir şekilde kullanıcıdan e-posta bilgisi dışında kişisel bir bilgi talep edilmemektedir.

3- Urasbenlioglu.com hiç bir şekilde üyelik bilgilerini 3. şahıslar ile paylaşmaz, herhangi bir farklı amaç ile kullanılmasına izin vermez. Mail adresleri güvenli hosting hizmeti dahilinde gizli tutulmaktadır.

4- Üyelikten çıkmak isteyen kullanıcı e-posta yolu ile Urasbenlioglu.com’a ulaşmak zorundadır.

5- Urasbenlioglu.com bağlantı gönderilmesi yolu ile öneri paylaşımı yapan kullanıcı Urasbenlioglu.com mail almayı kabul etmiş olur. Mail almak istenmiyorsa bunu team@urasbenlioglu.com adresine bildirmesi gerekmektedir.

6- Paylaşılan bağlantılar Urasbenlioglu.com ekibi tarafından tarafsız olarak incelenmekte ve 24 saat içerisinde  yayınlanmaktadır. Urasbenlioglu.com bağlantıların yayınlanmama kurallarını saklı tutar.

7- Kanunların yasakladığı şekilde cinsellik içeren, küfür ve yasaklı konu bağlantılarının paylaşımı yasaktır. Bu konuda gönderim yapanlar için yasal süreç işletilmesinin hakkı saklıdır.

8- Urasbenlioglu.com web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, Urasbenlioglu.com web sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş ve buna imkan vermiş sayılır.

9- Urasbenlioglu.com, ancak kişisel e-posta bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya Urasbenlioglu.com web sitesine herhangi bir dahili saldırı durumunda, ilgili yargı kurumları ile paylaşabilir.

10- Urasbenlioglu.com sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya Urasbenlioglu.com web sitesinde kayıtlı kullanıcı e-posta adreslerini silme hakkını saklı tutar.

11- Urasbenlioglu.com site içindeki videoların paylaşım alanıdır. Video’lar internet ortamından alınmıştır ve herhangi bir şekilde Urasbenlioglu.com tarafından ekleme yapılmadan yayınlanmaktadır.

12- Urasbenlioglu.com web sitesinin kullanım koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

13- Urasbenlioglu.com 5651 sayılı Kanun gereğince bağlantı yaptığı içerikleri ve sitelerini atıf yaparak belirttiğinden, ana içeriğin veya haberin gerçeği yansıtmaması veya suç niteliği taşıması halinde içeriğin gerçeğe aykırı olmasından veya suç niteliği taşımasından dolayı Urasbenlioglu.com’un herhangi bir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

14- Urasbenlioglu.com site içerisinde reklam verebilir, banner bağlantıları ve viral tanıtımlar yapabilir. Bununla ilgili tüm yetki Tot Digital Media adına aittir. Urasbenlioglu.com ücret politikasını belirler ve bunu sözleşme ile yazılı hale dönüştürebilir.

15- Bir bilginin yayınlanmasını istemeniz durumunda iletişim kısmından Urasbenlioglu.com yönetim ekibine ulaşmanız gerekmektedir. Öneri eklenmesi durumunda bunu kontrol edecek olan Urasbenlioglu.com yönetimi gerekli gördüğü girişleri yayınlama hakkına sahiptir. Cinsellik,küfür ve benzeri paylaşımlarda paylaşmama hakkı ve bu durumları yetkililere bildirme hakkı Urasbenlioglu.com yönetimde saklıdır.

16- Öneri sistemi tamamen internet üzerinden alınmış ve seçilmiş bilgilerden oluşmaktadır. Kişilerin bu yönlendirmeler sonucunda edineceği iyi veya kötü geri bildirimlerden Urasbenlioglu.com sorumlu tutulamaz,yönlendirmeleri neden gösterilemez. Bu konuda sorumluluk site ziyaretçilerine aittir.

17- Site içerisinde ‘Quiz’ ‘Test’ ‘Anket’ alanları mevcut olabilir ve bu alanlarda Urasbenlioglu.com anket yapabilir, kullanıcılarına, ziyaretçilerine soru sorabilir, bu aşamada site ziyaretçilerinden ek bilgiler temin edebilir, aldığı bilgileri saklayabilir. Ayrıca bu alanlarda reklam yapabilir, tanıtım yapabilir, bu alanları gelir odaklı kullanabilir. 

18- ”Urasbenlioglu.com” logosu ve markası Uras Benlioğlu’na aittir.  Hiçbir şekilde logo’nun ve markanın kullanımı başka bir kuruluş/birey tarafından gerçekleştirilemez. Böyle bir durumda yerel mahkemeler işlem hakkında devreye girecektir.